Стоматологічний
кабінет «Родонт»
Дбаємо про здоров'я і красиві посмішки наших пацієнтів білше 20 років, застосовуючи найкращі досягнення сучасної стоматології для ефективного і безпечного лікування зубів
15 000 пацієнтів
Довірилися нам і залишилися задоволені
результатом лікування
20 років успішної роботи
Працюємо з 2000 року.
Ведуть прийом тільки досвідчені лікарі-стоматологи
7 кращих фахівців
В Родонті працюють кращі фахівці міста з великим досвідом роботи і бездоганною репутацією
С томатологічний кабінет «Родонт» вже 20 років в Шостці впроваджує та практикує сучасні стандарти стоматологічних послуг
Кабінет розпочав свою роботу у 2000 році. Протягом цього часу у нас з'явилась велика кількість постійних клієнтів, які стали частиною нашої великої дружньої родини. Ми завжди спроможні зробити все, що залежить від нас, щоб Ваша усмішка була блискавична!

Наші лікарі нададуть вам стоматологічні послуги на вищому рівні, з використанням сучасних матеріалів, передових методів лікування і профілактики.
Середній стаж роботи
наших лікарів – 23 роки
Ми використовуємо комплексний підхід у вирішенні будь-якої стоматологічної проблеми. Успішно проводимо лікування зубів та ясен будь-якої складності.

Лікар-стоматолог загальної практики.
Лікар ортопед-стоматолог.
Косьмін Євген Анатолійович
Стаж роботи 24 роки.
Винокурова Тетяна Анатоліївна
Адміністратор
Лікар-стоматолог
І кваліфікаційна категорія

З 2003 (2) року працює в кабінеті «Родонт»
Закінчила в 1997 році Українську Медичну Стоматологічну Академію.
Проходила інтернатуру на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти 1997-1999 та Шосткинської міської стоматологічної поліклініки.
Загальні види робіт
Терапевтична програма
Ортопедична програма
Хірургічна програма
Ортодонтична програма
Точну вартість лікування можна визначити після попереднього огляду, в разі необхідності рентгенівського дослідження. На вартість впливає велика кількість чинників: матеріали, технології, занедбаність хвороби, розміри запалень, розміри каріозної порожнини, необхідність застосування анестезії.